Rekrutacja do klas pierwszych

Uczniowie z obwodu szkoły – wymagane dokumenty:

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Głubczycach przyjmuje zapisy uczniów
do klas I na rok 2024/2025

Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły w dni robocze
od 8.00 do 15.00
lub drogą mailową na adres: sp2glubczyce@wodip.opole.pl
Rekrutacja dla uczniów spoza obwodu od 1.03 do 04.04.2024 r.
  ⋅

Granice obwodu szkoły Podstawowej nr 2 w Głubczycach
Bałuckiego, Browarna, Bytomska, Chorzowska, Dzierżonia, Fabryczna, Gdańska, Gliwicka, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Katowicka, Klasztorna, Kochanowskiego (do numeru 12), Koszarowa, Kościuszki, Kozielska, Krakowska, Kręta, Królowej Jadwigi, Marka, Moniuszki (do numeru 13), Nowy Świat, Piastowska, Plater, Pl. Józefa, Pl. Kościelny, Pl. Armii Krajowej, Pl. Jana Pawła, Pl. 1 Maja, Pl. ks.bp. Adamiuka, Pl. Sportowy, Pl. Stawowy, Pl. Szkolny, Pl. Wiosenny, Pl. Zwycięstwa, Plebiscytowa, Polna, Ratuszowa, Rybnicka, Rynek, Sienkiewicza, Sobieskiego, Staszica, Stelmacha, Wałowa, Warszawska, Wiejska, Wodna, Zacisze, Zakonna, Zielona, Żorska, Żytnia.