⋅                  Jak co roku w styczniu w naszej szkole odbył się konkurs „Mistrz słówek bożonarodzeniowych z języka niemieckiego” dla klas IV-VI.
Zadaniem uczniów było opanowanie ponad 100 słówek  i zwrotów w języku niemieckim związanych z tematyką świąteczną.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, ale to dopiero wyniki przerosły najśmielsze oczekiwania Pań z języka niemieckiego.

W związku z bardzo wysokim poziomem konkursu zostało nagrodzonych, aż 9 uczniów, przyznano dwa I miejsca z wynikiem 100%. Das ist toll!!!
Nagrody dla uczniów w postaci gadżetów do nauki języka niemieckiego zostały ufundowane przez Ambasadę Niemiec w Warszawie, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu już za rok!

A oto nasi zwycięzcy😊

I miejsce: Maja Niedojad – klasa 6b oraz Bartosz Bednarczyk Wołoszyn- klasa 5a