Dzień czystego biurka 10.01. 2018 r.
Komisja Samorządu Uczniowskiego sprawdzała biurka naszych nauczycieli. Przyznano punkty od 1 do 10.
Oto zwycięzcy:

XVIII edycja GÓRY GROSZA
Każda dobra moneta może pomóc Twojemu koledze lub koleżance. Zebrane pieniądze przekażemy na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie. Pieniądze zbieramy w naszej szkole od 4 grudnia do 22 grudnia 2017. Zachęcamy wszystkich do wrzucania pieniędzy do skarbonki.

Samorząd Uczniowski

25 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. W związku z tym, że ten dzień przypada w sobotę, w naszej szkole będziemy obchodzić go w piątek –  24 listopada. Zachęcamy uczniów, aby upodobnili się do misia i zabrali ze sobą do szkoły misie. Będziemy się wspaniale bawić a na długiej przerwie zapraszamy wszystkich do wspólnego zdjęcia na boisku szkolnym.

Zuzia Mułyk –  przewodnicząca SU

21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Uśmiechamy się do siebie nawzajem, jesteśmy dla siebie mili, wyrozumiali, życzliwi. Może zostanie nam to na zawsze? Od dzisiaj nasze życie będzie piękniejsze. Wszyscy chcemy w to wierzyć i będziemy wspierać się wzajemnie.

Dnia 17 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Brokuła. Uczniowie ubrali się na zielono, przynieśli maskotki –  brokuły. Wszyscy bawili się znakomicie. Najbardziej wyróżniający się, zostali nagrodzeni i chętnie pozowali do zdjęć. To był dzień świetnej zabawy, co widać na zdjęciach.

Zachęcamy wszystkich uczniów do podzielenia się przysłowiową złotówką, aby wesprzeć pracę misjonarzy.
Pieniążki zbieramy od 26.10. do 10.11.2017 r.

Od dnia 26.10.2017 do 3.11.2017 zbieramy karmę dla psów i kotów.
Wspomagamy Opolskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt
Niechciane”  w Głubczycach.
Karmę przenosimy do sali nr 5.