Skip to content

Obejrzyj poniżej:

      Dzień Dziecka z Wojskiem Polskim 🇵🇱🫡? Oczywiście, że tak. Wspaniała atmosfera, nauka i zabawa to wszystko przygotowali dla dzieci Żołnierze jednostek WOT.

Gośćmi tego dnia były 2 drużyny przedszkolne – Ogniowa Straż Puchatkowa z Przedszkola nr 2 im. Kubusia Puchatka oraz drużyna zuchowa z Przedszkola nr 3.

Serdeczne podziękowanie kierujemy do Posła Ziemi Opolskiej wiceministra Obrony Narodowej Marcina Ociepy za pomoc w organizacji i objęcie patronatem honorowym Dnia Dziecka z Wojskiem Polskim 🇵🇱 Żołnierzy 13 Śląskiej Brygady Obrony Terytorialnej , 172 batalionu lekkiej piechoty w Opolu, WCR w Kędzierzynie-Koźlu, Prezesa firmy Galmet Pana Roberta Galary oraz Prezesa Stowarzyszenia Krótkofalowców Pogórza Opawskiego (OPP) Pana Arkadiusza Korusa.

Powrót do góry