Dnia 13.01.2022r. odbyły się gminne zawody Gier i zabaw ,, Mały Olimpijczyk”.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 4ab i 3a. W każdej konkurencji brało udział
8 zawodników. Nasi olimpijczycy rywalizowali w 8 konkurencjach:

1. Prowadzenie piłeczki tenisowej hokejką.
2. Kozłowanie piłki ręcznej slalomem.
3. Skoki z piłką siatkową między kolanami.
4. Bieg z przenoszeniem piłki lekarskiej 1kg.
5. Skoki zajęcze do płotka, przejście pod nim i przewrót w przód.
6. Bieg do szarfy, przejście przez nią od góry do dołu, przewrót w przód.
7. Przeskok przez płotek, obiegnięcie pachołka i w drodze powrotnej przejście pod płotkiem.
8. Skoki w dal z miejsca (dodawane całej drużyny).
.
Po zaciętej rywalizacji nasze drużyny zajęły II miejsce zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Gorący doping i świetna zabawa pokazały, że uczniowie byli zadowoleni z wzajemnej rywalizacji. W przyszłym roku znów będą mogli przystąpić do kolejnego współzawodnictwa.
.
Skład drużyny dziewcząt: Bliźnicka Wiktoria, Bruch Kalina, Chrobak Maria, Indziniak Maja, Komisarska Amelia, Kozica Michalina, Kursa Natalia, Pieszak  Roksana, Sondyj Magda, Sywulak Jaśmina, Zięba Lena.
Skład drużyny chłopców: Bednarczyk Borys, Bednarczyk Wołoszyn Bartosz, Chromniak Krzysztof, Dobrowolski Antoni, Filarowski Szymon, Hadamek Michał Koba Tymoteusz, Ozimek Dominik, Walczak Kacper.