Skip to content

Zajęcia plastyczne kojarzone są często jedynie ze zwykłą zabawą, a mogą realizować wiele zadań. Na każdym etapie życia wymagane jest bycie kreatywnym. W pracy zawodowej potrzebne są osoby pomysłowe, z twórczym podejściem. Zatem kiedy, jeśli nie w dzieciństwie mamy obudzić pokłady twórczości? 6 lutego w naszej szkole odbyły się warsztaty plastyczne, podczas których dzieci tworzyły maski karnawałowe. Mnogość kolorów i faktur, nieograniczona liczba wzorów i pomysłów  sprawiły, że powstało kilkadziesiąt masek karnawałowych. Młodzi twórcy postanowili przekazać maski Radzie Rodziców naszej szkoły. Dzieci są pewne, że przyczynią się one do uatrakcyjnienia organizowanego przez Radę nadchodzącego balu karnawałowego – 16.02.19 r.  na który serdecznie zapraszamy.

Alina Zając

Powrót do góry