Skip to content

Od 29.01 do 2.02 w ośrodku wczasów dziecięcych „KAROLINKA” w Jarnołtówku odbyły się warsztaty artystyczno-wokalne chóru naszej szkoły. Uczniowie poznawali tajniki sztuki wokalnej oraz emisji głosu, przygotowali nowy repertuar pt. „Opowieści filmowe”, spędzali czas biorąc udział w konkursach „Mam talent” i „The voice of Jarnołtówek”  jak również wzajemnie się wspierając. Czas pracy umilały wycieczki i spacery w góry oraz pokazy Karate przygotowane przez opiekuna wyjazdu. Nie było czasu na nudę. Organizatorem wyjazdu był p. Tadeusz Eckert a opiekunami p. Marta Kaczorowska – Lamczyk i p. Robert Szkurłat.
Słysząc o tak aktywnej i uzdolnionej grupie młodych śpiewaków, odwiedziła nas również telewizja TVP3 OPOLE!!! Nasi uczniowie spotkali się z redaktorami redakcji, opowiadali o swojej pracy i udzielali pierwszych wywiadów co było dla nich WIELKIM PRZEŻYCIEM!!!
Czas minął młodym śpiewakom bardzo aktywnie. Dzieci już czekają na kolejne wyjazdy!

Marta Kaczorowska –  Lamczyk

Powrót do góry