15 marca w naszej szkole odbył się Ekologiczny Pokaz Mody, w którym udział wzięli uczniowie klas I-III.
Wśród uczestników było 18 modelek i 2 modeli. Uczniowie zaprezentowali stroje, które wyróżniały się oryginalnością, pomysłowością oraz dbałością wykonania w najmniejszym szczególe.
Modelki i modele prezentowali swoje stroje na szkolnym korytarzu przy dźwiękach muzyki, czując się jak na prawdziwym wybiegu.

W trakcie przerwy w konkursie czas umilił wszystkim występ zespołu ,,Malinki’’, który zaprezentował piosenkę o tematyce ekologicznej ,, Z ekologią bądź na Ty’’.

Za oryginalność pomysłów należą się podziękowania rodzicom, którzy włączyli się w to dzieło.
Niepowtarzalne kreacje mogłyby być inspiracją dla profesjonalnych projektantów mody.