Skip to content

      W dniu 13 stycznia odbyły się gminne zawody w tenisie stołowym szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Wiercioch, Kamil Kolano, Tymoteusz Węgrzyn, Franciszek Michalewski, Kacper Konopka, Patryk Domoń, Brajan Mirga oraz Karol Dobrowolski.

W kategorii Igrzysk Dzieci, 3 miejsce indywidualnie zajął Kacper Konopka. W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej, 1 miejsce indywidualnie zajął Patryk Domoń, 2 miejsce Brajan Mirga i 3 miejsce Karol Dobrowolski. Awans do kolejnej rundy zawodów, uzyskali wszyscy wyżej wymienieni uczniowie.

W rozgrywkach drużynowych, w starszej grupie (Patryk Domoń, Brajan Mirga oraz Karol Dobrowolski) nasza szkoła zajęła I miejsce. Natomiast w młodszej grupie (Kamil Kolano i Jakub Wiercioch) nasza szkoła zajęła III miejsce. W zawodach drużynowych tylko pierwsze miejsce awansuje do zawodów wyższego szczebla.

Zarówno zwycięski zespół w starszej grupie, jak i indywidualni zwycięzcy będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się w Kietrzu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnym etapie rozgrywek.

Powrót do góry