Skip to content

W ramach obchodów Święta Dyni odbył się w naszej szkole
„Konkurs na dyniowe cudeńka’’


       Do konkursu zgłoszonych zostało 24 prac, które bardzo pozytywnie zaskoczyły organizatorów. Okazuje się, że konkurs dyniowy spotkał się  z dużym zainteresowaniem i wyzwolił w uczniach ogromną kreatywność.
Wśród prac znaleźć można było m.in.: dyniową czarownicę, stracha na wróble, myszkę Miki, Minionki, Panią Dynie w wanience oraz wiele, wiele innych prac. 

        Laureaci otrzymali dyplom za udział oraz nagrody. Dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za tak duże zainteresowanie konkursem. Przygotowanie takiej dyni wymaga dużo czasu i zaangażowania. Jest to też wspaniały sposób na spędzenie czasu rodziców z dziećmi.Ogromnie zachęcamy wszystkich do tak aktywnego udziału w innych naszych konkursach.       

Gratulujemy!

Powrót do góry