Organizatorem konkursu fotograficznego była nasza biblioteka szkolna, a adresowany był do wszystkich czytelników, czyli uczniów klas 1-8.

Celem konkursu było kształtowanie postaw empatii wobec zwierząt i tworzenie dobrych wzorców opieki nad nimi.

Komisja konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia, gdyż wszystkie zgłoszone zdjęcia były ciekawe i niepowtarzalne, i potwierdzały stwierdzenie, że zwierzęta to nasi prawdziwi przyjaciele.
W związku z tym, wszystkim uczestnikom konkursu przyznano ex aequo pierwsze miejsce. Miłośnicy zwierząt otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, a na korytarzu szkolnym stworzono piękną galerię zdjęć naszych pupili.

Ze zdjęć można wyczytać, jaką rolę odgrywają zwierzęta w życiu ludzi.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy,
dziękujemy za udział w konkursie i życzymy wielu pięknych i radosnych chwil ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć :