Skip to content

    Po wygranych zawodach na etapie gminnym i powiatowym w mini piłce siatkowej dziewcząt, nasza szkoła uzyskała awans do półfinału wojewódzkiego. Tym samym znaleźliśmy się w 16-stce najlepszych drużyn w województwie.

W
dniu 1 lutego, w Nysie odbył się Półfinał Wojewódzki w mini Piłce Siatkowej Dziewcząt, w kategorii Igrzysk Dzieci. Nasze dziewczyny w składzie: Wiktoria Bliźnicka, Anna Buczkowska, Maria Chrobak, Michalina Cieszyńska, Wiktoria Gazda, Julia Germańska, Maja Indziniak, Amelia Komisarska, Anastazja Koniv, Anna Kubów, Aleksandra Przychodzka zajęły III miejsce. Jest to szczególne osiągnięcie, biorąc pod uwagę rangę zawodów.

Jednocześnie trzymamy kciuki w następnych latach. Ponieważ dziewczyny będą miały szansę na poprawę wyniku, ale już w kategorii wyższej, kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Serdecznie gratulujemy.

 

Powrót do góry