Skip to content

Szanowni Rodzice

   Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Głubczycach wraz z Radą Pedagogiczną oraz Radą Rodziców zwraca się z ogromną prośbą o dofinansowanie do zakupu luster do sali tanecznej, które będą wykorzystywane w celu podniesienia umiejętności taneczno – ruchowych dzieci oraz podczas zajęć korekcyjnych. Wsparcie przy zakupie luster będzie miało istotny wpływ na rozwój ruchowy dzieci jak i wizerunek  naszej szkoły, podczas zawodów tanecznych.   

   W naszej placówce przywiązuje się dużą wagę do  kształtowania  prawidłowiej postawy ciała dzieci oraz zdrowego trybu życia,  poprzez dodatkowe zajęcia ruchowe i korekcyjne.

   W ramach podziękowania dla fundatora – zostanie umieszczona informacja o uzyskanym wsparciu na stronie internetowej szkoły oraz koncie Facebooka.

   Szacowany koszt wyżej wymienionego projektu wyniesie 1600 zł, jeśli zechcieliby Państwo wesprzeć nas dowolną kwotą w tej inicjatywie prosimy o wpłatę na konto Rady Rodziców tytułem LUSTRA DO SALI TANECZNEJ : 26 8868 0004 2000 0000 3261 0001

 

Powrót do góry