Skip to content

       Jeszcze dwa dni przed końcem roku szkolnego klasy 4a i 4b wraz z kilkoma uczniami z klasy 5a i 8c udały się na wycieczkę w Błędne Skały.

Błędne Skały znajdują się na stokach Skalniaka na wysokości 852 m, na pograniczu polsko-czeskim w Górach Stołowych. Przez Skalny Labirynt pełny głębokich szczelin, korytarzy, grzybów i blokowisk skalnych oraz intrygujących skał wiedzie fascynująca trasa turystyczna, którą nasi uczniowie byli zachwyceni.

Kolejnym punktem naszej wycieczki była Kaplica Czaszek- zabytek sakralny z 1776r. znajdujący się w Kudowie-Zdroju, w dzielnicy Czermna.
Następnie udaliśmy się na posiłek i spacer po Parku Zdrojowym w centrum, gdzie mogliśmy podziwiać ciekawe okazy roślin i złapać oddech przed kolejnymi atrakcjami. Z Kudowej udaliśmy się do Wambierzyc, gdzie mogliśmy podziwiać przepiękną Bazylikę Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny oraz najstarszą w Polsce ruchomą szopkę.

 Było pięknie, zobaczcie sami!!!

Powrót do góry