Skip to content

         15 czerwca klasa 3A odwiedziła firmę Galmet. Wizyta rozpoczęła się od prezentacji w sali konferencyjnej. Pan Jacek przedstawił historię firmy, opowiedział o jej produktach oraz o odnawialnych źródłach ciepła.

Następnie Panowie Jacek i Adam oprowadzili klasę po halach produkujących kolektory słoneczne i pompy ciepła.
Uczniowie zobaczyli krok po kroku jak powstają kolektory i pompy oraz ich montaż. Widzieli stanowisko do testowania pomp, laser tnący blachy, linie spawalnicze, proces emaliowania i wypalania zbiorników. Ostatnie miejsce, które klasa odwiedziła, to był magazyn składowania i ładowania wszystkich produktów, które wysyła się do klientów w kilkudziesięciu krajach.

Po męczących wędrówkach po halach, uczniowie wrócili do sali konferencyjnej, gdzie czekał słodki poczęstunek, herbata oraz upominki.

Uczniowie klasy 3A serdecznie dziękują Panu Adamowi Tromsie i Panu Jackowi Krzysztoniowi za zorganizowanie interesującej wizyty w Firmie Galmet.

Powrót do góry