Zbliżające się święta to doskonała okazja do podarowania bliskim okolicznościowych kartek.
W dniach 06-07.04.2022 odbyły się warsztaty robienia kartek i ozdób świątecznych.

Uczniowie na miarę swoich możliwości, z ochotą i dużym zaangażowaniem przygotowywali świąteczne kartki i baranki. Sami decydowali jak będą wyglądać ich prace oraz kto z najbliższych je otrzyma.
Młodsza grupa pracowała z pomocą pań: Ali, Oli, Anety i Beaty, starsi uczniowie – pań Gabrysi i Ewy. Materiały do zrobienia kartek pomogła przygotować pani Hela.

Zajęcia były świetną okazją do zapoznania się z tradycjami wielkanocnymi, rozwoju kreatywności i sprawności manualnej, a miło spędzony czas i wspólne rozmowy sprzyjały integracji.