Skip to content

Szanowni Państwo,

     14 września tego roku na zebraniu Rady Rodziców pojawił się pomysł zorganizowania popołudniowej uroczystości dla Rodziców i Opiekunów z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Padła propozycja, by spotkaniu temu towarzyszyła możliwość dodatkowej zbiórki funduszy na wsparcie projektu zamontowania KLIMATYZACJI WRAZ Z OZONOWANIEM KLAS SZKOLNYCH (sprzedaż cegiełek).

       W związku z tym serdecznie zapraszamy Państwa do wspólnego celebrowania obchodów tego jakże ważnego dla Polaków święta. Uroczystą akademię zaplanowaliśmy na 8 listopada 2021 r. o godz. 16.30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Głubczycach.

W programie:

  1. „BYŁAŚ – JESTEŚ – BĘDZIESZ” – spektakl z okazji obchodów odzyskania przez Polskę niepodległości.
  2. „RADOŚĆ JEST W NAS” – występy uczniów naszej szkoły.
  3. „TACY JESTEŚMY” prezentacja multimedialna szkoły/społeczności uczniowskiej.
  4. Koncert Chóru Liceum Ogólnokształcącego w Głubczycach pod dyr. Tadeusza Eckerta.

 

Uczniowie liczą na Państwa obecność, gdyż na pewno będą dumni, mogąc przed najbliższymi zaprezentować swoje talenty.

W imieniu Uczniów naszej szkoły – SERDECZNIE ZAPRASZAMY

                                                                             Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 w Głubczycach

Powrót do góry