Skip to content

Po raz kolejny obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych, który formalnie przypada na dzień 26 września.  

W tym roku wszystkie klasy od 1 do 8 losowały nazwę państwa, w którego barwy miały następnie przyozdobić drzwi swojej klasy. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów i wychowawców powstały piękne projekty, a w naszej szkole zrobiło się kolorowo i międzynarodowo. 

Dodatkowo w ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych nasi najmłodsi uczniowie brali udział w grach i zabawach językowych, śpiewali oraz recytowali wierszyki w języku angielskim i niemieckim. Starsze klasy zmierzyły się z quizem językowym, oglądały serial wspomagający naukę języka niemieckiego „Ab nach Berlin” oraz rozwiązywały zadania z wykorzystaniem kodów QR. 

Poza nauką i zabawą znaleźliśmy w tym dniu również czas na wykonanie pamiątkowych zdjęć na tle wyjątkowych dekoracji. Dziękujemy szczególnie nauczycielom języków obcych za wykonanie pięknych dekoracji i przygotowanie licznych atrakcji w tym dniu. 

Zapraszamy do galerii zdjęć! 

Powrót do góry