Skip to content

      1 września 2021 odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego.
Przybyłych na uroczystość,  powitała serdecznie pani dyrektor szkoły Ewa Błażków.
Pani dyrektor życzyła uczniom sukcesów w nauce, nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy, a rodzicom radości i dumy ze swoich dzieci.

Uczniowie klas pierwszych uroczyście ślubowali, że będą dbali o dobre imię szkoły i obiecali, że swoim zachowaniem i nauką, będą sprawiali radość rodzicom i nauczycielom. Po ślubowaniu na pierwszoklasistów czekały ogromne, słodkie rogi obfitości, przygotowane przez rodziców. Po uroczystości uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami klas. Wszyscy z utęsknieniem czekali na spotkania z rówieśnikami i nauczycielami.

W nowym roku szkolnym życzymy uczniom i nauczycielom  dużo zdrowia i wielu sukcesów 🙂

Powrót do góry