Skip to content

    Nasza stołówka szkolna zyskała nowy wygląd. Gruntowny remont przyczynił się do poprawy warunków, w jakich dzieci spożywają obiady. W nowej jadalni uczniowie mają zagwarantowany komfort spożywania posiłków, a kolorowe meble i ściany stwarzają przyjemną atmosferę. Modernizacji poddana została cała stołówka szkolna, czyli kuchnia wraz z zapleczem i jadalnią.

Remont polegał na wymianie posadzek i położeniu kafli na podłogach i ścianach. Wymieniono instalację elektryczną i hydrauliczną, zakupiono nowe wanny, armaturę, cedzaki i elektryczne patelnie. Wyposażono kuchnię w nowoczesny sprzęt. W nowych przestronnych szafach pojawiły się nowe garnki i naczynia. Na ścianach położono tynk mozaikowy, a dopełnieniem nowej  całości są wymienione  okna i drzwi. Do jadalni zakupiono także  kolorowe stoły i krzesła. Całość jest bardzo ładna i estetyczna.

Mamy nadzieję, że w  nowej stołówce, nasze pyszne obiady będą smakowały jeszcze lepiej!

Serdecznie zapraszamy na obiady już od września.

Powrót do góry