Skip to content

          1 czerwca odbyły się Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych  – ONLINE. Nasza szkoła też brała udział w tym wydarzeniu.
Zawody odbyły się w dwóch kategoriach –  Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci.
W biegach wzięli udział: Kamil Kolano, Franciszek Michalewski, Antoni Dobrowolski, Jakub Wiercioch, Amelia Jurkiewicz, Tomasz Ciapa, Michał Lipiński, Tomasz Zając, Patryk Domoń, Karol Dobrowolski, Mateusz Krzyształowicz, Mateusz Marynowski, Kacper Zapotoczny, Maja Kadekała, Martyna Niemczycka oraz Julia Antoszczyszyn.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników. A w szczególności Martynie Niemczyckiej, która zajęła II miejsce oraz Amelii Jurkiewicz, która zajęła VII miejsce. Są to znaczące osiągnięcia tych dziewczyn, biorąc pod uwagę rangę zawodów. 

 

Pozostałe wyniki naszych uczniów, też bardzo wysokie:

• Julia Antoszczyszyn – XVIII miejsce.
• Franciszek Michalewski – XVIII miejsce.
Tomasz Zając – XIX miejsce.
Michał Lipiński – XXI miejsce.
Maja Kadekała – XXIII miejsce.
Jakub Wiercioch – XXXI miejsce.

Powrót do góry