Skip to content

” KIEDY ŚMIEJE SIĘ DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT”.

                                                                                                                                            Janusz Korczak

 

           1 czerwca dopisała nam pogoda, humory i energia. Obchody Dnia Dziecka rozpoczęliśmy od apelu, na którym zostały wręczone uczniom  dyplomy i nagrody rzeczowe. Podczas apelu pani dyrektor szkoły Ewa Błażków złożyła wszystkim dzieciom najserdeczniejsze życzenia,  a Samorząd Uczniowski częstował słodkościami.
Następnie na boisku szkolnym uczniowie klas 1-3 mieli okazję obejrzeć umiejętności psa policyjnego – Cezara. Cezar został nagrodzony gromkimi brawami i głaskany chyba przez wszystkich.
Ciąg dalszy obchodów Dnia Dziecka przebiegał już indywidualnie w klasach. Były wyjścia na lody, do pizzerii, na plac zabaw. Był też piknik na naszej szkolnej działce, tańce przy muzyce i grill z pieczonymi kiełbaskami.
Dzień Dziecka uczniowie uznali za bardzo udany i pełni wrażeń wrócili do szkoły. Kolejny taki dzień –  już za rok.

 

Powrót do góry