Skip to content

 

Muzeum Misyjno – Etnograficzne Księży Werbistów w Pieniężnie zaprasza do wzięcia udziału w VIII edycji Konkursu Plastycznego

,, Gdy myślę misje…”

Tegoroczne hasło brzmi „ Misje czasu pandemii”

       Głównym celem konkursu jest uświadomienie dzieciom i młodzieży faktu, że nawet w tak trudnej sytuacji jak pandemia korona wirusa, misjonarze i misjonarki dalej głoszą Ewangelię i nie opuszczają ludzi wśród których pracują. Niestrudzenie, choć często w zmienionej formie, posługują na wszystkich kontynentach świata, bo jest to misja Kościoła.
Czynią to zawsze odpowiedzialnie z zachowaniem ogólnych zasad bezpieczeństwa, które mają uchronić od zarażenia ich samych oraz ludzi wśród, których pracują.

Na konkurs można zgłaszać prace plastyczne (A3, A4). Technika wykonania prac plastycznych jest dowolna. Termin do 23 marca 2021 r.

Powrót do góry