Skip to content

Szanowni Państwo,

reprezentuję Edukacyjną Fundację im. Romana Czerneckiego (Fundację EFC), która od ponad 10 lat przyznaje stypendia naukowo-socjalne na naukę w liceach i technikach w Polsce.  Od 15 lutego do 31 marca będziemy prowadzić rekrutację do kolejnej edycji Programu Stypendialnego Horyzonty, realizowanego przez Fundację EFC i Fundację Rodziny Staraków. W załączeniu przesyłam informację na temat możliwości ubiegania się o stypendium. Będziemy wdzięczni za jej przekazanie mieszkańcom gminy, szkołom – zależy nam, żeby z informacją dotrzeć w szczególności do uczniów klas 8 i ich rodzin.

 

Nasze stypendium pokrywa koszty zamieszkania w bursie, wyżywienia, wycieczek szkolnych oraz biletów komunikacji miejskiej przez cały okres nauki w szkole średniej. Dla stypendystów organizujemy i finansujemy wyjazdy na wakacje i ferie, jak również naukę języków obcych i egzaminy na certyfikaty językowe. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanych koordynatorów i indywidualne wsparcie w rozwoju zainteresowań.

 

Przygotowana informacja o programie, jak również grafika informująca o rekrutacji – do przekazania osobom zainteresowanym oraz umieszczenia na stronie gminy – znajdują się w załączniku. Wierzymy, że wspólnie możemy dotrzeć z informacją o Programie Stypendialnym Horyzonty do młodych ludzi, którzy dzięki naszemu wsparciu będą mogli dalej rozwijać swój potencjał.

 

Z poważaniem,

Aneta Ceglarek

Powrót do góry