W naszej szkole w okresie świątecznym odbył się konkurs plastyczny na najciekawszą ,,Kartkę Bożonarodzeniową dla kolegi i koleżanki z hospicjum”. Wprowadził on uczniów naszej szkoły w świąteczny nastrój oraz przypomniał tradycję wysyłania kartek świątecznych.
Z przyczyn epidemiologicznych odbyło się to drogą online. Wszystkie kartki zostały wysłane do Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu.
Uczniowie włożyli bardzo dużo pracy w wykonanie kartek, które sprawiły wiele radości  w sercach kolegów i koleżanek z hospicjum .
Wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za udział.

Laureaci otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy konkursu – piękne dyplomy – podziękowania za udział w konkursie.

Oto laureaci :

I miejsce: Kornelia Zagwocka