Skip to content

      25.09.2020 r. uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w akcji ” Dzień Pustej Klasy”. Była to wspaniała okazja do bliskiego kontaktu z przyrodą. ” Dzień Pustej Klasy” jest międzynarodową inicjatywą promującą wartość edukacji na świeżym powietrzu. Edukacja terenowa zawsze uszczęśliwia dzieci. Uczniowie z entuzjazmem plewili klomb szkolny i  rozpoznawali przy tym gatunki kwiatów. Zbierali jesienne liście, i rozpoznawali drzewa, z których one spadły. Oprócz tego, mierzyli obwody drzew rosnących na szkolnym podwórku i kalkowali korę. „Dzień Pustej Klasy ” był dniem lekcji innych niż wszystkie, dniem odkrywania tajemnic przyrody, dniem zabaw na świeżym powietrzu. A po powrocie do szkoły, z zebranych skarbów jesieni, uczniowie wyczarowali piękną, jesienną biżuterię. 

Powrót do góry