Skip to content

Pierwszy Quiz – ,,Nasz Region”.

,,Nasz Region”

„Nasz Region” to quiz w 100%  stworzony przez uczniów klasy 7a. Dzięki quizowi przybliżymy wam wiedzę na temat naszej gminy i miasta.  W obecnej sytuacji nie możemy wędrować z mapą po okolicy, tak jak robiliśmy to dotychczas. Więc może dzięki quizowi przybliżymy wam informacje o regionie. Prosimy o życzliwe przyjęcie i wyrozumiałość w odbiorze naszej pracy, ponieważ jest to nasz debiut. Życzymy sukcesów: Michał, Amelka, Oliwia, Lena i Amelka – klasa 7a.

Zachęcamy do pobierania i rozwiązywania naszego quizu!

Jak pobrać quiz, krok po kroku:

1. Kliknij w link :

https://mega.nz/folder/VE42nI4D#RiZjVVSILqwu6SasLR7rcw

2. Pobierz folder z serwisu MEGA:

3. Jeżeli masz Win RAR-a to wypakuj do jakiegoś folderu:

4. Kliknij w ikonę gry by zagrać:

 

NALEŻY PAMIĘTAĆ ŻEBY NIE PRZENOSIĆ GRY DO INNEGO FOLDERU ORAZ USUWAĆ INNYCH PLIKÓW ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W TYM FOLDERZE

 

Drugi Quiz – ,,Geograficzni Milionerzy”.

” Koleżanki i Koledzy „! 

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w naszym quizie.  Zakres pytań dotyczy obu Ameryk i jest świetną powtórką z geografii dla klas ósmych i nie tylko. Dzięki naszej “grze” możecie powtórzyć sobie informacje na temat tych kontynentów i dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy.
Liczymy na pozytywny odbiór naszej pracy i życzymy wam miłej zabawy.

                                                                                                                                                                   Aleksandra Baranowska  i Julia Siudmak – klasa 8a.

1. Kliknij w link:

https://samequizy.pl/geograficzni-milionerzy/

Powrót do góry