Skip to content
      Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Głubczycach, zwraca się z prośbą o przynoszenie stroików, palm, pisanek, kartek świątecznych, koszyczków i innych ozdób wielkanocnych.  Ozdoby zostaną wystawione na Kiermaszu Wielkanocnym, który odbędzie się  w naszej szkole. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup klimatyzacji. Po kiermaszu bożonarodzeniowym oraz zabawie walentynkowej,  już niewiele nam brakuje, aby zamontować pierwszą klimatyzację na drugim piętrze. Prosimy o pomoc i zaangażowanie.
                                                                                                                                                                                                                                                                                        RADA RODZICÓW
 
Powrót do góry