Skip to content

      W czwartek, 30 stycznia, odbył się w naszej szkole bal karnawałowy dla klas 1-3. Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową. Były więc łańcuchy, girlandy, balony, serpentyny. Karnawałowa dekoracja zachęcała do wspólnej zabawy. Prowadząca zabawę Keisha D-K Kids, „porwała w tany” dosłownie wszystkich. Na szkolnych korytarzach można było spotkać wróżki, tancerki, biedronki, królewny, policjantów, strażaków, Spider Mana, Batmana. Uczniowie wcielili się w bohaterów znanych bajek i filmów. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wszyscy bawili się doskonale, przy dźwiękach znanej i lubianej muzyki. Atrakcją podczas balu były zabawy z balonami i chustą. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Po udanej zabawie radosne i pełne wrażeń wróciły do domów. Kolejny bal już za rok !

Powrót do góry