Skip to content

       Dnia 22 stycznia uczniowie klasy 1 b, wspólnie z zaproszonymi gośćmi świętowali Dzień Babci i Dziadka. Był to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. Niejednej babci i dziadkowi łezka zakręciła się w oku. W trakcie uroczystości szanowni goście, podziwiali swoje pociechy w montażu słowno-muzycznym. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a babcie i dziadkowie ze wzruszeniem odbierali piękne słowa, kierowane pod ich adresem. Wnuczęta zaśpiewały piosenki w języku polskim, niemieckim i angielskim, a chór szkolny uświetnił swoim występem uroczystość. Następnie dzieci obdarowały babcie i dziadków upominkami własnoręcznie wykonanymi. Były to portrety. Zaproszeni goście mieli za zadanie rozpoznać siebie spośród innych twarzy. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze a wnuczęta poprzez wiersz i piosenkę, wyraziły babciom i dziadkom swoje uczucia. Szczęśliwe twarze uświadomiły nam, jak ważne są wspólnie spędzone chwile…

Powrót do góry