Skip to content
Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań, czas refleksji, czas nagród, no i oczywiście początek wakacji. Zawsze jest to jednak dzień uroczysty. Dzień pełen kwiatów, podziękowań, pożegnań. Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczęliśmy wprowadzeniem Pocztu Sztandarowego i odśpiewaniem Pieśni Szkoły. Następnie pani dyrektor szkoły Ewa Błażków podsumowała kończący się rok szkolny i  podziękowała najbardziej aktywnym na rzecz szkoły uczniom a także rodzicom. Dyplomy i nagrody otrzymali także uczniowie, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce, pracowali na rzecz szkoły, oraz w różny sposób reprezentowali naszą placówkę w środowisku lokalnym. Na zakończenie uroczystości obejrzeliśmy krótki program artystyczny w wykonaniu klas 1-3.  Spotkanie uczniów i rodziców z wychowawcami klas odbyło się  w salach lekcyjnych. Na zakończenie uroczystości  wszyscy życzyli sobie słonecznych, ciekawych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!
Marzena Różnicka – Świercz
Powrót do góry