Skip to content
Podczas Dnia Otwartego, już od rana przyjmowaliśmy gości. Odwiedzały nas grupy przedszkolne, wraz ze swoimi paniami, a po południu gościliśmy przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami i rodzeństwem. Dzień Otwarty zorganizowany był z myślą o dzieciach, które w przyszłym roku szkolnym rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Podczas spotkań porannych goście uczestniczyli w zajęciach przyrodniczych z udziałem zwierząt hodowlanych przyniesionych z domów przez uczniów klasy 4b. Brali także udział w zajęciach kulinarnych prowadzonych w klasie 1a. Dziewczęta z zespołu Fiku – Miku, zaprezentowały swoje zdolności akrobatyczne i taneczne. Nasi goście bawili się świetnie na sali gimnastycznej, podczas gier i zabaw przygotowanych  przez starszych kolegów. Podczas popołudniowego spotkania pani dyrektor przedstawiła ofertę edukacyjno – wychowawczą naszej szkoły, a także bazę dydaktyczną. Goście obejrzeli ciekawy program artystyczny oraz prezentację multimedialną, przybliżającą codzienne zajęcia dzieci w szkole. Na zakończenie spotkania zorganizowany był spacer po szkole, zwiedzanie sal lekcyjnych i krytej pływalni. Tego dnia w naszej szkole było wesoło, gwarno i kolorowo. Cieszymy się, że z większością przybyłych gości spotkamy się już we wrześniu. Do zobaczenia!
Marzena Różnicka – Świercz 
Powrót do góry