Skip to content

III Powiatowy Konkurs Historyczny
„Historia Polski – Dwudziestolecie Międzywojenne: polityka, gospodarka, kultura i społeczeństwo” była tematem III Powiatowego Konkursu Historycznego. Finałowy etap odbył się 22 maja w Liceum Ogólnokształcącym w Głubczycach.
Uczniowie naszej szkoły w konkursie historycznym poradzili sobie bardzo dobrze zespołowo i indywidualnie. W rywalizacji zespołowej Szkoła Podstawowa nr 2 zajęła II miejsce w powiecie, natomiast indywidualnie wyniki przedstawiają się następująco:
Kat. I – klasy 4-6 szkoły podstawowe
2 miejsce: Jakub Trojak klasa V B
3 miejsce : Piotr Pokrywka klasa VI B
4 miejsce: Michał Podleśny klasa VI B
Do konkursu uczniów klas 4-6 przygotowywały panie: Ewa Jordan i Elżbieta Tantała.
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy za rok.

Powrót do góry