Skip to content

Dnia 8 marca 2019 r. odbył się w bibliotece szkolnej konkurs „Wiersze ulubionej poetki”. Wzięło w nim udział 13 uczniów, którzy recytowali jeden dowolny wiersz ulubionej poetki w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – III oraz kl. IV – V szkoły podstawowej. Celem konkursu był przede wszystkim rozwój zdolności recytatorskich uczniów oraz prezentacja ich umiejętności artystycznych. Jury w składzie: Aleksandra Węgrzyniak, Marzena Różnicka – Świercz, Beata Konopnicka – Sarota oceniało recytatorów we wspomnianych kategoriach wiekowych i przyznało następujące miejsca:

KLASY I – III
1. MIEJSCE – WIKTORIA GAZDA – II B
2. MIEJSCE – MILENA GRAMATYKA – III A
MARLENA HUTYRA – III B
3. MIEJSCE – NATALIA ŻEBROWSKA – I A
KLASY IV – V
1. MIEJSCE – ALEKSANDER JUREK – IV C
2. MIEJSCE – KACPER ORŁOWSKI – IV C
3. MIEJSCE – MAŁGORZATA JASIURA – V C

Nagrodę publiczności otrzymała MARLENA HUTYRA – kl. III B

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Powrót do góry