Skip to content

„Dziękujemy Wam dziadkowie, to bardzo Wam się chwali, żeście nam rodziców tak dobrze wychowali. Bez Was smutny  byłby świat, żyj nam  babciu, żyj  nam dziadku- co najmniej  dwieście lat!”

21, 22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz za wszystko to, co od nich otrzymujemy – to Dzień Babci i Dzień Dziadka.
25 stycznia 2019r. w naszej szkole zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie uczniów klas pierwszych edukacji wczesnoszkolnej oraz naszych chórzystów.
Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki.
Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich „skarbów”.  Na koniec uroczystości, po radosnym odśpiewaniu „Sto lat” – wręczyły babciom i dziadkom laurki oraz kwiaty. Następnie wszyscy razem cieszyli się swoją obecnością w murach naszej szkoły, częstując się pysznym ciastem okraszonym aromatem kawy. Dziękujemy za Waszą miłą obecność Babciu i Dziadku.

Alina Zając

Powrót do góry