Skip to content
Dnia 24 stycznia odbył się w naszej szkole bal karnawałowy dla klas 1 – 3. Już od rana na korytarzach szkolnych  można było spotkać kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, za wróżki, królewny, policjantów i strażaków. Niektóre miały pomalowane twarze, więc rozpoznać je było bardzo trudno. Wystrój sali gimnastycznej wprowadzał wszystkich w radosny nastrój. Dodatkowo starsze koleżanki i koledzy z Samorządu Uczniowskiego zachęcali do wspólnej zabawy. Gdy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszyscy ruszyli w tany. Były pociągi, „kaczuchy”, kółeczka, słowem zabawa na 102 ! Gdy czas zabawy dobiegł końca, uczniowie z żalem opuszczali salę balową.
Ale pocieszenie jest takie,że kolejny bal już za rok !
Marzena Różnicka – Świercz
Powrót do góry