Skip to content
Dnia 17 stycznia uczniowie naszej szkoły mieli okazję wysłuchać koncertu w wykonaniu Big Bandu Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. J. Paderewskiego w Głubczycach.Goście  zaprezentowali się  w światowym repertuarze muzyki świąteczno – noworocznej. Muzycy  przybyli do naszej szkoły i zaprezentowali nam bardzo ciekawy program artystyczny na wysokim poziomie. Wprowadzili nas w świat dźwięków, melodii i instrumentów. Dodatkowo czarne stroje wykonawców potęgowały wrażenia. Podczas koncertu przenieśliśmy się do „krainy muzyki”. Mnóstwo instrumentów i perfekcyjne wykonanie utworów uczyniły to spotkanie niezwykle atrakcyjnym. Dla naszych uczniów była to wspaniała lekcja „żywej muzyki”.
Koncert dostarczył nam wielu przyjemnych wrażeń słuchowych, jak również emocjonalnych i estetycznych.
Była to edukacyjna lekcja muzyki,wrażliwości i estetyki.
Marzena Różnicka – Świercz
Powrót do góry