Skip to content

„Smutny taki, wystraszony, bo nikt go nie lubi. Po śmietnikach szuka kości i psie łezki gubi. Tu go gryzie mała pchełka,ranę ma na łapie, nikt kundelka nie przytula, za uchem się drapie”

25 października 2018 roku, dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego ogłosiły dniem zabaw. Uczniowie przebrali się za pieski i kotki. Samorząd Uczniowski  zorganizował gry i zabawy na korytarzu dla uczniów z klas 1-3. Chętnym uczniom malowali kredkami twarze,  upodabniając ich do zwierzaków. W zabawach brali udział nie tylko najmłodsi ale także uczniowie z klas 4-7. Wszyscy świetnie się bawili. Kontynuacją Dnia kundelka jest zbiórka karmy dla podopiecznych Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt  „Niechciane” z Głubczyc. Włączamy się już po raz kolejny w tę akcję. Zapraszamy wszystkich.

Zuzanna Mułyk

     

Powrót do góry