Zarząd Województwa Opolskiego przyznał doroczne Nagrody i Stypendia Marszałka Województwa Opolskiego w dziedzinie edukacji.
Nagrody te zostały wręczone podczas Regionalnego Święta Edukacji, które odbyło się 19 października 2018 r. w sali widowiskowej Studenckiego Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego w Opolu.
Jesteśmy dumni, że uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Głubczycach – Tomasz Witek (klasa Vb) otrzymał Nagrodę Marszałka Województwa Opolskiego „Prymus Opolszczyzny”.
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne „Dwójki” otrzymało podziękowania od Marszałka naszego województwa, które osobiście odebrała Dyrektor szkoły Pani Ewa Błażków.
W uroczystości wziął też udział Zastępca Burmistrza Głubczyc Pan Kazimierz Bedryj.
Serdecznie gratulujemy Rodzicom Tomka oraz Jego Nauczycielom.
Tobie Tomku dziękujemy, że godnie reprezentujesz naszą szkołę. Życzymy dalszych sukcesów w dalszej edukacji.

Prymus Opolszczyzny-dyplom Tomka
Prymus Opolszczyzny-podziękowanie dla Grona Pedagogicznego