Skip to content
Dnia 3 września odbyła się w naszej szkole uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2018/2019. Oprócz uczniów klas 1-7 i grona pedagogicznego, obecni byli również rodzice oraz zastępca burmistrza p. Kazimierz Bedryj. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego,  p. dyrektor szkoły – Ewa Błażków powitała wszystkich bardzo serdecznie. Szczególnie ciepło przywitała najmłodszych uczniów naszej szkoły, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z nauką. Następnie głos zabrał zastępca burmistrza p. Kazimierz Bedryj, który życzył wszystkim uczniom sukcesów w nauce, nauczycielom satysfakcji z pracy, a rodzicom zadowolenia z sukcesów dzieci. Wspomniał również o nowym boisku, którego budowę zakończono podczas wakacji. Po wystąpieniu gości i przydzieleniu uczniów do  klas pierwszych, zabrzmiał pierwszy dzwonek.
Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. 
Marzena Różnicka – Świercz
Powrót do góry