Szanowni Państwo,
W zakresie ubezpieczenia NNW dla uczniów, nasza szkoła zdecydowała się przyjąć ofertę grupowego ubezpieczenia proponowaną przez AXA za pośrednictwem portalu Bezpieczny.pl.
Rada Rodziców podjęła decyzję o wyborze wariantu ze składką 55 zł, 64 zł oraz 87 zł

W zakresie ochrony znajdują się:
– Śmierć w wyniku wypadku komunikacyjnego
– Śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wyniku zawału serca lub udaru mózgu
– Uszczerbek na zdrowiu lub uszkodzenie ciała w NNW , stawka za 1 % SU
– Pobyt Ubezpieczonego w szpitalu w NNW – płatny od 1 doby
– Pobyt w szpitalu w celu leczenia choroby
– Zwrot kosztów nabycia lub naprawy protez i środków pomocniczych NNW
– Zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji w NNW
– Wystąpienie poważnego zachorowania u Ubezpieczonego
– Śmierć rodzica lub opiekuna prawnego w NNW
– Wyczynowe uprawianie sportu (również w życiu prywatnym, np. w klubie sportowy,– w zakres ochrony wchodzą m.in. piłka nożna, pływanie, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, jazda konna, sporty walki)

Ubezpieczenie NNW szkolne obowiązuje na całym świecie przez 24 h na dobę, również w trakcie ferii i wakacji.
Szczegóły oferty, warunki ubezpieczenia oraz tabela uszczerbków dostępne są na stronie
www.bezpieczny.pl

Opiekun dedykowany dla Szkoły:
Iwona Błaszczyk
Nr telefonu: 608 098 203
E-mail : iblaszczyk@bezpieczny.pl

Rodzice zainteresowani zawarciem indywidualnego ubezpieczenia NNW dla dzieci, mogą dokonać tego poprzez stronę internetową https://bezpieczny.pl/szkola-podstawowa-gimnazjum.
Użycie kodu rabatowego, kodu opiekuna 20054 gwarantuje uzyskanie 10 % zniżki na dowolnie wybrany wariant ochrony.

nnw-szkolne-wariant4 nnw-szkolne-wariant3 warunki_ubezpieczenia AXA
nnw-szkolne-wariant5 rodo_axa wniosek-nnw-szkolne