Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Głubczycach przyjmuje zapisy uczniów do klas I na rok 2019/2020
Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły w dni robocze
od 8.00 do 15.00
ZARZĄDZENIE NR 65/19 BURMISTRZA GŁUBCZYC
W sprawie harmonogramu czynności oraz kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do szkół podstawowych

Uczniowie z obwodu szkoły – wymagane dokumenty

KARTA ZGŁOSZENIOWA OŚWIADCZENIE O MIEJSCU ZAMIESZKANIA

Uczniowie spoza obwodu szkoły – wymagane dokumenty
WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO KLASY PIERWSZEJ OŚWIADCZENIE

Rekrutacja dla uczniów spoza obwodu od 5.03 do 6.04.2018 r.

Granice obwodu szkoły Podstawowej nr 2 w Głubczycach
Bałuckiego, Browarna, Bytomska, Chorzowska, Dzierżonia, Fabryczna, Gdańska, Gliwicka, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Klasztorna, Kochanowskiego (do numeru 12), Koszarowa, Kościuszki, Kozielska, Krakowska, Kręta, Królowej Jadwigi, Marka, Moniuszki (do numeru 13), Nowy Świat, Piastowska, Plater, Pl. Józefa, Pl. Kościelny, Pl. Armii Krajowej, Pl. Jana Pawła, Pl. 1 Maja, Pl. ks.bp. Adamiuka, Pl. Sportowy, Pl. Stawowy, Pl. Szkolny, Pl. Wiosenny, Pl. Zwycięstwa, Plebiscytowa, Polna, Ratuszowa, Rybnicka, Rynek, Sienkiewicza, Sobieskiego, Staszica, Stelmacha, Wałowa, Warszawska, Wiejska, Wodna, Zacisze, Zakonna, Zielona, Żorska, Żytnia.
Ponadto w roku szkolnym 2017/2018 dla kl. V-VII, a w roku szkolnym 2018/2019 dla kl. VI-VIII następujące miejscowości: Debrzyca, Grobniki, Widok.