6 grudnia został rozstrzygnięty Konkurs Mikołajkowy 2021 dla uczniów klas pierwszch. Uczniowie przygotowywali prace w dwóch kategoriach: Mikołaj z papieru – praca płaska lub przestrzenna.

W kategorii prac przestrzennych I miejsce zajęły Zuzanna Strzała i Maja Podgórska.
II miejsce zajęli Alicja Koladczuk i Przemek Zając. Miejsce III zajęli Aleksandra Podstawka, Jakub Bliźnicki i Martyna Detyna.

W drugiej kategorii miejsce I zajęła Lena Jędras i Martyna Antoszczyszyn. Miejsce II przypadło dla Nikoli Chabin oraz Jakuba Łakomego, z kolei miejsce III Filip Hołda i Amelia Czarnota.

Celem konkursu było pogłębianie wśród dzieci wiedzy o życiu i działalności św. Mikołaja oraz umożliwienie wyrażenia uczuć, ekspresji plastycznej i artystycznej  w czasie pierwszych zajęć zdalnych dla uczniów klas pierwszych.

Po powrocie do szkoły dzieci z radością podziwiały swoje prace, co uprzyjemniło czas oczekiwania na przyjście św. Mikołaja i rozstrzygnięcie konkursu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!