1 czerwca w naszej szkole odbył się apel, podczas którego pani Dyrektor wręczyła najlepszym uczniom statuetki PRYMUSA za poprzedni rok szkolny (2019/2020) oraz dyplomy za wysokie miejsca w konkursach przedmiotowych, w bieżącym roku szkolnym.
Prymusem w roku szkolnym 2019/2020 zostali:

W gminnych eliminacjach WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

• MICHAŁ MICHALEWSKI: 1 miejsce – geografia, 2 miejsce – historia, 2 miejsce – język polski, 3 miejsce – chemia.
• OLIWIA ROJEK: 1 miejsce – fizyka 2 miejsce – język polski, 3 miejsce – matematyka.
• PAWEŁ KOTWICA: 1 miejsce – język Polski, 1 miejsce – język angielski.
• FILIP KLECZEWSKI: 2 miejsce – biologia.
• OLIWIER TREŚCIŃSKI: 3 miejsce – geografia.
• JAKUB SMAHA: 2 miejsce – język angielski.
• OLIWIA HANZEL: 2 miejsce – język niemiecki.
• JULIA WIERCIOCH: 3 miejsce – język niemiecki.

Ogólnopolski konkurs Maks matematyczny:

🥇Filip Kleczewski: 1 miejsce w województwie opolskim, w kategorii klas 6.
🥈Michał Michalewski: 2 miejsce w województwie opolskim, w kategorii klas 8.
🏅Franciszek Michalewski: 4 miejsce w województwie opolskim, w kategorii klas 4.

Ponadto rozdano dyplomy za osiągnięcia sportowe – Klaudiusz Leliński, Filip Kleczewski. Nagrodzono również uczniów, którzy brali udział w konkursie „pokaż co czytasz” oraz „list do Jana Pawła II”
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom 💐