W ramach obchodów 100 – lecia odzyskania niepodległości przez Polskę świetlica przy naszej szkole zoraganizowała dla klas 1-3 konkurs plastyczny pod hasłem „Moja mała Ojczyzna”.

Uczniowie podczas zajęć plastycznych oraz zajęć świetlicowych wykonywali prace plastyczne przedstawiające najczęściej różnorodne zabytki Głubczyc i głubczycki park.

Komisja w składzie: Barbara Wojciechowska, Jagoda Indziniak, Bronisława Mirga dokonała oceny prac i wytypowała laureatów.

Miejsca pierwsze zajęli: Anna Przychodzka Ib, Magadlena Sondyj Ib, Wiktoria Gazda IIb, Aleksandra Krawiec IIIa, Kalina Kobeluch IIIa, Dominik Prochoński IIIa.
Miejsca drugie zdobyli: Tymoteusz Zagwocki IIa, Anna Kubów IIIa, Karina Mazur IIIa, Sylwia Wysocka IIIb, a miejsca trzecie zajęli uczniowie: Oliwia Gornig IIb, Bartosz Nabialek IIIb. W konkursie przyznano też wyróżnienia uczniom: Julia Walków Ia, Angelika Filipczak IIa, Jakub Keiza IIb, Kamil Lalicki IIb, Kamil Baczyski IIIa, Kamil Janik IIIa.

Laureaci konkursu podczas apelu otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców działającą przy naszej szkole.
Wszystkie prace uczniów można obejrzeć na szkolnej wystawie prac.
Laureatom serdecznie gratulujemy.

Barbara Wojciechowska